Obiteljski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obiteljski forum

Maleni kutak svemira u kojem možete podjeliti svoje nade strahove i snove među onima koji će vas shvatiti...
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Placanje vrtica??

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Pina
Počasni član
Počasni član
Pina


Female
Broj postova : 545
Age : 45
Registration date : 26.10.2007

Placanje vrtica?? Empty
PostajNaslov: Placanje vrtica??   Placanje vrtica?? Emptypet stu 09, 2007 2:26 pm

Ovak posto planiram paljbu na vrtic u ponedjeljak pa moram biti informirana molim za pomoc.

Zanima me ako su vam djeca bolesna ili ne idu u vrtic (bez obzira na razlog) cijeli mj. vec recimo samo dva tjedna.

Da li vrtic morate platiti za cijeli mj. (bez obzira sto djete nije tamo boravilo) ili samo te dane kad je bilo u vrticu?
[Vrh] Go down
mucika macika
Osoblje foruma
mucika macika


Female
Broj postova : 494
Age : 46
Location : Zagreb
Registration date : 06.11.2007

Placanje vrtica?? Empty
PostajNaslov: Re: Placanje vrtica??   Placanje vrtica?? Emptypet stu 09, 2007 2:41 pm

Mi vrtić plaćamo 200kn mjesečno išla ona u vrtić ili bila cijeli mjesec bolesna (nadam se da ne živim u zabludi, ali 99,999% da je tako-raspitat ću se još)!

Jedino što postoji, to je solucija "čuvanja mjesta".
Djecu koja su upisana u vrtić roditelji iz nekih razloga ipak još žele ostaviti doma neko vrijeme. Da ne bi izgubili mjesto, plaćaju za njega 80kn i tako sve dok dijete ne odluče dati u vrtić, kad počinju s plaćanjem pune cijene!
[Vrh] Go down
Pina
Počasni član
Počasni član
Pina


Female
Broj postova : 545
Age : 45
Registration date : 26.10.2007

Placanje vrtica?? Empty
PostajNaslov: Re: Placanje vrtica??   Placanje vrtica?? Emptypet stu 09, 2007 2:45 pm

Ovo za cuvanje mjesta znam (tak placa moja sestra za sina)

Ovo mi je totalno glupo da se placa,ako djete nije boravilo tamo.

Pitam iz razloga jer mi placamo 80€ (4 h dnevno) bez ijednog obroka.

U 10 mj. je bila uvrticu 40h,a mi placamo 92h.
E sad posto je mene direktorica napala jer je jedan dan bila duze pola sata (tocnije 20 min) tko ce to platiti,sad bi ja nju u pon. pitala tko ce meni vratiti 40€ jer je ona boravila u vrticu samo pola mjeseca.
[Vrh] Go down
mucika macika
Osoblje foruma
mucika macika


Female
Broj postova : 494
Age : 46
Location : Zagreb
Registration date : 06.11.2007

Placanje vrtica?? Empty
PostajNaslov: Re: Placanje vrtica??   Placanje vrtica?? Emptypet stu 09, 2007 2:55 pm

Znam, glupo je, al na žalost, ako je takvo pravilo, možemo se fućkati i ti i ja Placanje vrtica?? E015

Ma i ako je takvo pravilo, potpikni ju s tim ako vidiš da je bezobrazna, tim više što si joj rekla da mislite platiti to što je dulje ostala!

Pa ne mogu vjerovati koliko zapleta oko 20minuta duljeg boravka u vrtiću.

Ovako ti njoj daj Placanje vrtica?? A037
[Vrh] Go down
Pina
Počasni član
Počasni član
Pina


Female
Broj postova : 545
Age : 45
Registration date : 26.10.2007

Placanje vrtica?? Empty
PostajNaslov: Re: Placanje vrtica??   Placanje vrtica?? Emptypet stu 09, 2007 3:03 pm

Citat :
Ma i ako je takvo pravilo, potpikni ju s tim ako vidiš da je bezobrazna, tim više što si joj rekla da mislite platiti to što je dulje ostala!

Meni i odgovara da je takvo pravilo jer u protivnom ne bih imala nikakvih argumenata.
[Vrh] Go down
M@rtina
Admin
Admin
M@rtina


Female
Broj postova : 534
Age : 42
Registration date : 25.10.2007

Placanje vrtica?? Empty
PostajNaslov: Re: Placanje vrtica??   Placanje vrtica?? Emptypet stu 09, 2007 3:40 pm

Pina je napisao/la:
Citat :
Ma i ako je takvo pravilo, potpikni ju s tim ako vidiš da je bezobrazna, tim više što si joj rekla da mislite platiti to što je dulje ostala!

Meni i odgovara da je takvo pravilo jer u protivnom ne bih imala nikakvih argumenata.
argument ti je dobar al što se toga tiće neznam jer nama je grad plačao vrtić nekih 600 kn.(tako da me to baš i nije brinulo previše)
[Vrh] Go down
https://obitelj.forumhr.com
Sponsored content





Placanje vrtica?? Empty
PostajNaslov: Re: Placanje vrtica??   Placanje vrtica?? Empty

[Vrh] Go down
 
Placanje vrtica??
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Obiteljski forum :: Djeca :: Razno-
Forum(o)Bir: