Obiteljski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obiteljski forum

Maleni kutak svemira u kojem možete podjeliti svoje nade strahove i snove među onima koji će vas shvatiti...
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Vrtic

Go down 
4 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Pina
Počasni član
Počasni član
Pina


Female
Broj postova : 545
Age : 44
Registration date : 26.10.2007

Vrtic Empty
PostajNaslov: Vrtic   Vrtic Emptypet lis 26, 2007 8:08 pm

Uovoj temi mozete pisati o vasem privikavanju,boravku u vrticu. Wink

Lara je krenula prije tri tjedna, isla 4 dana pa je bila bolesna i od ovog pon. je opet krenula.
Prvih pet dana sam ju ostavljala u suzama,ali tete kazu da se brzo smirila.
Sesti dan kada sam odlazila suza vise nije bilo i sada ide sa veseljem svaki jutro.
Ja sam jako zadovoljna njenom adaptacijom (zivimo u Njemackoj,ona ne zna jezik pa sam se iz tog razloga jako bojala) cak danas kad sam dosla po nju je rekla da nece ici doma :P

U grupi ih je 25 Shocked puno previse po meni jer imaju samo dvije tete.
Ali ako je ona zadovoljna i ja sam.
Imaju zanimljive probrame i cini mi se super iako sam do nedavno bila protiv vrtica.
[Vrh] Go down
Pina
Počasni član
Počasni član
Pina


Female
Broj postova : 545
Age : 44
Registration date : 26.10.2007

Vrtic Empty
PostajNaslov: Re: Vrtic   Vrtic Emptypon lis 29, 2007 1:59 pm

Pa zar nitko nema djete koje ide u vrtic confused
[Vrh] Go down
I.B.
novorođenče
novorođenče
I.B.


Broj postova : 27
Age : 46
Registration date : 26.10.2007

Vrtic Empty
PostajNaslov: Re: Vrtic   Vrtic Emptysri lis 31, 2007 9:40 pm

Ja nemam djece (još) al M@rtina bi ti mogla tu svašta napisati al vjerovatno baš i nema živaca uglavnom imala je ne baš tako dobro iskustvo.
Budi sretna da je s tvojom ljepoticom tako.
[Vrh] Go down
Pina
Počasni član
Počasni član
Pina


Female
Broj postova : 545
Age : 44
Registration date : 26.10.2007

Vrtic Empty
PostajNaslov: Re: Vrtic   Vrtic Emptysri lis 31, 2007 11:17 pm

Nadam se da ce nam M@rtina napisati svoje iskustvo bez obzira kakvo ono bilo.

Moram priznati sto lara duze ide u vrtic moje odusevljenje splasnjava :|

Sve vise i vise vidim propuste i stvari koje bi rado mjenjala.
Recimo ovaj tjedan je jedna teta na godisnjem (naravno da ima pravo na godisnji,ali mora postajati i zamjena) i oni nisu imali zamjenu vec je jedna teta pazila na njih 25 affraid

Naravno da je bila nervozna i to se odrazilo i na djeci.
Lari su u pon. uzeli dorucak i djete nije jelo do 12.30 kad sam prigovorila,teta mi je rekla da se takve stvari dogadjaju No
Ono,odyebala me samo tako Mad
[Vrh] Go down
M@rtina
Admin
Admin
M@rtina


Female
Broj postova : 534
Age : 42
Registration date : 25.10.2007

Vrtic Empty
PostajNaslov: Re: Vrtic   Vrtic Emptysri lis 31, 2007 11:27 pm

Ma napisat ću ovih dana kad skupim živaca affraid pale
[Vrh] Go down
https://obitelj.forumhr.com
M@rtina
Admin
Admin
M@rtina


Female
Broj postova : 534
Age : 42
Registration date : 25.10.2007

Vrtic Empty
PostajNaslov: Re: Vrtic   Vrtic Emptyuto stu 06, 2007 12:38 pm

e ovako pale pale
Moja Izabela ti je dijete s posebnom potrebom ona dobro ne vidi.
Sve ostalo je s njom ok i više nego ok.
Upisala sam je u vrtić po preporuci doktorice sa 3.5 god.
U početku je bilo ok,onda je došla nova teta, Bela ju je obožavala love
al najviše što me je pogodilo je to da je ona sama s vremenom shvatila da se prema njoj ne odnose kako treba.
Kad je trebala krenuti u školu došli su iz centra Vinko Bek na sastanak u vrtić.
Kad je ta teta čula kako se trebala odnositi prema njoj htjela je eksplodirati od muke. Embarassed Embarassed i bilo joj je toliko neugodno. A što je najgore Bela je još išla tu godinu al ova nije uopće promjenila svoje ophođenje prema njoj fight .
Dijete nije više htjelo u vrtić Crying or Very sad Crying or Very sad . Loru nema šanse da stavim u vrtić
[Vrh] Go down
https://obitelj.forumhr.com
M@rtina
Admin
Admin
M@rtina


Female
Broj postova : 534
Age : 42
Registration date : 25.10.2007

Vrtic Empty
PostajNaslov: Re: Vrtic   Vrtic Emptyuto stu 06, 2007 12:39 pm

Zaboravila sam napisati da je to MONTESORI VRTIĆ i da je njihov posao integracija takve djece u društvo.
[Vrh] Go down
https://obitelj.forumhr.com
Pina
Počasni član
Počasni član
Pina


Female
Broj postova : 545
Age : 44
Registration date : 26.10.2007

Vrtic Empty
PostajNaslov: Re: Vrtic   Vrtic Emptyuto stu 06, 2007 12:54 pm

Bas mi je zao zbo gtvog negativnog iskustva love

Pa mozda da probas dati Loru (ne jos naravno,ako ne radis) u neki drugi crtic,mozda bi se njoj bas svidjalo u vrticu.

Mene Lara zeza od jucer No
Jucer me zvala teta iz vrtica da dodem po nju u 10.30 jer se stalno plakala.
Ne kuzim,kaj je sad confused

Super joj je biloi sad odjednom affraid

Danas ju je vodio MM i rekao ja das je plakala kad je odlazio,ali sad sam zvala i kazu tete da je danas sve ok confused
[Vrh] Go down
M@rtina
Admin
Admin
M@rtina


Female
Broj postova : 534
Age : 42
Registration date : 25.10.2007

Vrtic Empty
PostajNaslov: Re: Vrtic   Vrtic Emptyuto stu 06, 2007 12:55 pm

A to ti je prilagodba prvo super pa onda kaos
[Vrh] Go down
https://obitelj.forumhr.com
Pina
Počasni član
Počasni član
Pina


Female
Broj postova : 545
Age : 44
Registration date : 26.10.2007

Vrtic Empty
PostajNaslov: Re: Vrtic   Vrtic Emptyuto stu 06, 2007 1:13 pm

Ma to su mi i tete rekle.

Ako je u pocetku super,onda kasnije dodje zlo No ili obratno.

Ali mi smo imali 5 dana plakanja pa sam mislila da je to valjda to confused

Mozda zato sta je bila 4 dana doma,pa se treba opet malo adaptirati,a ko ce ga znat?! :|
[Vrh] Go down
M@rtina
Admin
Admin
M@rtina


Female
Broj postova : 534
Age : 42
Registration date : 25.10.2007

Vrtic Empty
PostajNaslov: Re: Vrtic   Vrtic Emptyuto stu 06, 2007 1:16 pm

Ma samo je prilagodba u pitanju...Bela je prvi tjedan ostajala bez problema a poslije mjesec dana plakala ona u vrtiću ja u autu
[Vrh] Go down
https://obitelj.forumhr.com
mucika macika
Osoblje foruma
mucika macika


Female
Broj postova : 494
Age : 46
Location : Zagreb
Registration date : 06.11.2007

Vrtic Empty
PostajNaslov: Re: Vrtic   Vrtic Emptysri stu 07, 2007 1:08 pm

Moja Lara je krenula u vrtić 3.9. i od tada imala 2-3 prekida zbog raznoraznih beštija :alien: koje je navukla na sebe u tim prvim danima, pa smo morali otvarati "bolovanje".

Tog famoznog ponedjeljka, pa i sljedećih dana sve je prolazilo začuđujuče dobro. Niti jednom nije dramila, samo je znala malo kmečkati ali to je sve. flower

Evo, konačno smo ozdravile i od ovog ponedjeljka krenule u nove pobjede. Za sada se začuđujuče dobra situacija adaptacije nastavlja, ali....

Primjetila sam da se moje dijete počelo malo čudno ponašati. jocolor

Prije, kad bismo se vraćale iz vrtića, trčala je k'o luda dedi, koji bi nas dočekivao u ulici, u naručje. Sad kad ga vidi, okrene se meni, počne cendrati, veli da neće ići njemu i traži da ju nosim?!
Deda se naravno nafuri. No
Uđemo u kuću...prije je znala ostati kod njih dole i igrati se do navečer, sad neće ni čuti za to.
Cendrava je i stalno govoti:"Hoću ići mami, hoću ići mami!" iako je kod mene?! nezna
Zanimljivo, da nije cendrava na putu do vrtića, a ni u vrtiću, nego kad dođemo doma?!
Jučer popodne, dok smo bile doma mi je rekla da hoće natrag u vrtić, a malo kasnije, da hoće ići spavati i to u vrtić?!
Postala je i nekako tvrdoglavija i NEĆU joj je svaka druga riječ No

Baš me zanima kako će danas biti u vrtiću, jer namjerno nisam htjela uzeti dudu, koju inače koristi samo za spavanje (dnevno, noćno) iz razloga što su joj se pojavili prištići i to ružno izgleda.
Već dvije noći joj ju ni doma ne dajem i sve prolazii ok.
Moja greška je što sam joj, ovaj ponedjeljak kad smo ponovno krenule u vrtić nakon pauziranja, dudu stavila u torbu, u slučaju da će tete imati problema s njom kod spavanja, pa da joj daju.
Tako je i bilo (makar sam tetama napomenula da ne skaču na prvi Larin zahtijev za dudom jer smo u fazi odvikavanja i jer su joj se pojavili prištići).
Dođem u pon. po LAru, a ona spava s dudom, dođem jučer, a scenariji isti Mad
Tako da će se danas morati malo potruditi oko Larinog spavanja ili uopće neće spavati, al dudu više NEDAM, pa recite da sam tiranka! Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Pina
Počasni član
Počasni član
Pina


Female
Broj postova : 545
Age : 44
Registration date : 26.10.2007

Vrtic Empty
PostajNaslov: Re: Vrtic   Vrtic Emptysri stu 07, 2007 1:15 pm

Je ne mislim da si tiranka,dapace,super postupas.

Meni Lara ne spava u vrticu,ali da spava isto joj ne bi dala dudu.(da,da Lara jos ima dudu za spavanje Embarassed Embarassed i sto je veca teze ju je odviknuti,nema sta nisam probala,pa cak i sol i biber stavila na nju Embarassed )

Mislim da ovaj scenarij hocu mami i ne zeli nikome je zbog toga jer je odvojena od tebe,a navikla je najvise biti sa tobom.

Isto to mi je pricala sestra da prolazi sa Linom,nece tati,baki..nikome,samo vice hocu mami,a mama ju drzi na rukama.
Dakle faza affraid

Bitno da se ona dobro adaptira na vrtic,a sa vremenom ce se i ovo drugo srediti.

Meni je Lara opet ujutro plakala kad sam ju ostavila,ali poslije sam zvala i rekle su tete da je sve super.
Ne kuzim zakaj se place confused
I to mi je rekla kad sam odlazila da hoce da jucuva teta Gerti i da se hoce plakati kod nje u rukama :|
[Vrh] Go down
mucika macika
Osoblje foruma
mucika macika


Female
Broj postova : 494
Age : 46
Location : Zagreb
Registration date : 06.11.2007

Vrtic Empty
PostajNaslov: Re: Vrtic   Vrtic Emptyčet stu 08, 2007 10:39 am

Evo mene danas ranije nego inače (tata nas je nekim čudom vozio u vrtić cheers pa smo sve brzinski obavile).
E danas je kod nas bila ovakva situacione...

Došle smo ranije (kao što rekoh). Tamo je već bio jedan dečko s mamom ali teta niotkuda.
Zatim je došla teta Goga iz susjedne sobe i rekla da je naša teta Štefanija na duljem bolovanju zbog kičme, a teta Ljiljana dolazi tek u 10h.
U međuvremenu će ona paziti na djecu te da ih dovedemo u tu drugu sobu.
Dečko Robi (kojeg moja Lara jako voli) je bez problema otišao tamo (a inače je on jedan od onih koji vjećno plače za mamom) dok je moja Lara počela cendrati:"Hoću mami, hoću mami!"
Nije htjela u tu sobu!
Onda je teta Goga rekla da nema frke te da idu u njihovu staru sobu (Robi, Lara i ona) i da će tamo čekati drugu djecu.
Lara se naravno nije smirila nego se počela plakati. Dala sam joj pusu i zbrisala, jer su nam rekli da je tako najbolje, te da su duga opraštanja i rastanci samo gori.
Teta ju je uzela i otišla s njom gledati knjigice dok sam ja izlazila iz vrtića. Još sam stajala tamo 1-2min(da me ne vide), i čula kako plače Sad

Nadam se da će sve proći ok, tim više što ni danas nisam ponijela dudu, al o tome ću na drugom topicu (vidim da je pitanje dude prebačeno mr.green )
[Vrh] Go down
Pina
Počasni član
Počasni član
Pina


Female
Broj postova : 545
Age : 44
Registration date : 26.10.2007

Vrtic Empty
PostajNaslov: Re: Vrtic   Vrtic Emptyčet stu 08, 2007 11:20 am

Mucika bas mi jezao da je Lara plakala,nadam se da se brzo smirila love

Niti kod nas nije bila bolja situacija,danas je vec doma pocela plakati Shocked (do sada se to jos nije desilo) ,a u vrticu je urlala samo tako Crying or Very sad

Svakim danom je sve gore i gore nezna ne kuzim kaj se desilo,a tako joj je bilo super.
I jucer kadsam dosla po nju me pirala zasto sam vec dosla,znaci lijepo joj je,ali zasto onda place.

Ja bi sad najradje nazvala i pitala tete dal da ostane ne tucku i tako bi bila sat vremena duze. (ako ne bi uopce plakala danas naravno)

Mozda joj je svidi rucak tamo pa opet zavoli vrtic scratch uopce ne znam sta da radim Question Question
[Vrh] Go down
mucika macika
Osoblje foruma
mucika macika


Female
Broj postova : 494
Age : 46
Location : Zagreb
Registration date : 06.11.2007

Vrtic Empty
PostajNaslov: Re: Vrtic   Vrtic Emptyčet stu 08, 2007 11:34 am

Čula sam već par takvih slučajeva da se klinci drapaju do vrtića, a poslije kad roditelji dođu po njih ne žele doma mr.green

Mislim da ti je ovo s ručkom dobra ideja, naravno ako se smirila bravo12

Nazovi tete pa pitaj, držim fige pusa
Vrtic H030
[Vrh] Go down
Pina
Počasni član
Počasni član
Pina


Female
Broj postova : 545
Age : 44
Registration date : 26.10.2007

Vrtic Empty
PostajNaslov: Re: Vrtic   Vrtic Emptyčet stu 08, 2007 2:11 pm

Zvala sam i rekle su tete da se smirila u roku od dvije min. i poslije sve super.

Rekle su da ne moze na rucak (uopce necu navoditi razloge,jer sam ljuuuuuuta down ),ali da dodjem po nju pola sata kasnije ako hocu nezna

Taj vrtic mi se sve manje i manje svidja No
[Vrh] Go down
mucika macika
Osoblje foruma
mucika macika


Female
Broj postova : 494
Age : 46
Location : Zagreb
Registration date : 06.11.2007

Vrtic Empty
PostajNaslov: Re: Vrtic   Vrtic Emptyčet stu 08, 2007 2:17 pm

Ajdeee superrr, baš mi je drago!

NE kužim zašto ne može ostati nezna Pa nije vrag da su tako picajzljivi na hranu da nemaju jedan obrok više ukoliko se tako netko, kao ti, neplanirano odluči ostaviti dijete na ručku?!
[Vrh] Go down
Pina
Počasni član
Počasni član
Pina


Female
Broj postova : 545
Age : 44
Registration date : 26.10.2007

Vrtic Empty
PostajNaslov: Re: Vrtic   Vrtic Emptyčet stu 08, 2007 2:27 pm

Ne nije problem u kolicini hrane,nego kao u "restoranu" gdje jedu (to je odvojena prostorija u prizemlju) je jako stresno jer tamo ruca 32 djece i 4 razlicite grupe i to su uglavnom velika djeca (tu su grupe mjesovite)

Stres??
Kome??

Djeci ili tetama? Ja mislim tetama?

Velika djeca? Kaj to znaci?

Pola Larine grupe ruca u vrticu i velikih i malih nezna Lara je izrazila zelju da ruca u vrticu,ali ocito ne mozemo niti probati sa ruckom,nego bi valjda odma trebala platiti (ako se ruca to je jos dodatnih 80€ + jos svaki dan sat vremena duze ,ali to ne znam koliko bi ispalo) pa ako ona nece jesti tamo da njima ostanu novci.

S time da sam napomenula ako ostane na rucku , da cu odma donjeti novac za taj rucak .

Ljuuuuta sam

down
[Vrh] Go down
mucika macika
Osoblje foruma
mucika macika


Female
Broj postova : 494
Age : 46
Location : Zagreb
Registration date : 06.11.2007

Vrtic Empty
PostajNaslov: Re: Vrtic   Vrtic Emptyčet stu 08, 2007 2:37 pm

O svašta, koji su to cicije! Pazi molim te, da ne bi umrli što jedan dan stave jedno dijete na probni ručak, ma daj zamisli! down

Ma kakav stres?! Pa to je njihov posao i ako misle da im je prestresno, neka heklaju Vrtic C020

S kojom si to tetom razgovarala? S Gerti?
[Vrh] Go down
Pina
Počasni član
Počasni član
Pina


Female
Broj postova : 545
Age : 44
Registration date : 26.10.2007

Vrtic Empty
PostajNaslov: Re: Vrtic   Vrtic Emptyčet stu 08, 2007 5:55 pm

Citat :
S kojom si to tetom razgovarala? S Gerti?

Ne sa Hildom,jer ona je voditeljica grupe.

Uglavnom Rolling Eyes ocajna sam itoliko su me izbacile iz takta kad sam dolsla po Laru da sam izjurila van plakati No

Uopce na znam ,sta da napiisem,jaako sam ljuta na njih sve tamo.

Danas mi je jedan mali rekoa (sto hrvat) da se Lara place cijeli dan,a kada nazovemo kazu da se smirila za dve min. nezna
Mislim ko tu koga yebe down

Uglavnom kad sam dosla po Laru u 13h (inace dolazim u 12.30) dosla je direktorica vrtica do mene i napala me da tko ce platiti tih pola sata sto je ona duze,da je ona upisana do 12.30 Shocked ja sva zbunjena kazem da smo zvali i pitali i da je Hilde rekla da moze ostati da vidimo kako ce biti.

Opet ona da tko ce to platiti,ja joj kazem da cemo platiti tih pola sata ,da uopce nije problem,opet ona da kako cemo platiti kad se to placa preko opcine,da oce liona ici u opcinu objasnjavati da je Lara bila jedan dan pol sata duze Shocked Shocked

Onda mi kaze da zasto ona uopce ide u vrtic kad sam ja doma i ne radim,halllo,a kay tebe boli k.... jel ja radim ili ne,placam vrtic kao i svi ostali.

Rekle su da se Lara place po dva sata bez prestanka i da ju ne mogu smiriti, da bi ona stalno da ju Gerti cuva,a ona to ne moze pored sve druge djece (ovo im opravdavam i razumijem) ...

JOs svasta su rekle,ali sad sam totalnovan sebe.
MM ih je zvao njemu su ispricale totalno drugu pricu,kak se Lara super adaptira,kak se super uklopila s obzirom da je najmladja(jedina koja ima nepune tri godine)

MM ne kuzi kaj ja pizdim kad su sa njim bile gine i sve pet,ono u cemu je problem da sam se ja uzrujala.

Odma je dosao doma i sve sam mu ispricala.
U pon. idemo zajedno u vrtic (oko 11h kad on ima pauzu) da vidimo u cemu je problem.

Ja sam njihovo ponasanje shvatila kao aludiranje da ja Laruispisem iz vrtica nezna

Oprostite na zbrkanom postu,ali ljuta sam,tuzna,razocarana.... No
[Vrh] Go down
mucika macika
Osoblje foruma
mucika macika


Female
Broj postova : 494
Age : 46
Location : Zagreb
Registration date : 06.11.2007

Vrtic Empty
PostajNaslov: Re: Vrtic   Vrtic Emptyčet stu 08, 2007 7:48 pm

O Božeee koka, ne znam kaj bi ti rekla! Ovo me totalno šokiralo, kao i tebe!!!
Nije mi jasno zašto tebi serviraju jednu priču, a TM drugu?! nezna
Situacija za popi...t! down
Ajde, smiri se, prespavaj pa će biti lakše. pusa
Najbolje je tako, otići s TM pa nek vam onda kažu što vam imaju za reći.
Al ova spika, da tko će platiti to što je ona ostala dulje u vrtiću, ajmeeee i mene je iznerviralo do ibera!!!!! Pa kakva je to politika u tim vašim vrtićima?!!?! down
[Vrh] Go down
M@rtina
Admin
Admin
M@rtina


Female
Broj postova : 534
Age : 42
Registration date : 25.10.2007

Vrtic Empty
PostajNaslov: Re: Vrtic   Vrtic Emptyčet stu 08, 2007 7:51 pm

Pa jel možeš iznenada doći u vrtić da vidiš šta mala radi...to sam ja znala napraviti. Suspect Suspect
[Vrh] Go down
https://obitelj.forumhr.com
Pina
Počasni član
Počasni član
Pina


Female
Broj postova : 545
Age : 44
Registration date : 26.10.2007

Vrtic Empty
PostajNaslov: Re: Vrtic   Vrtic Emptyčet stu 08, 2007 11:37 pm

Malo sam se smirila,ali i dalje sam ljuta,jadna... No

Sutra ide normalno u vrtic,jer navecer imamo organizirano ono sa laternama inace ju nebi uopce vodila.

U pon. idemo tamo na razgovor pa cemo vidjet sto i kako dalje confused

Uglavnom danas smo bili na razgovoru u privatnom vrticu i ako tu ne bude islo(ja ju stvarno ne bi prebacivala,ali ne znm kako cu preci preko ovakvog nastupa confused ) prebaciti cemo ju u taj u prvom mj. kad se vratimo iz Hr.

Totalno mi je glupo sutra ici,uopce ne znam kako da se postavim prema njima,sta da kazem,pitam nezna

M@rtina ne mogu uci u vrtic bez da one znaju jer moram proci koz troja vrata koja se otvaraju elektronski koje oni otvaraju.
Mogu uci u hodnik,ali u vrtic me netko mora pustiti ,a isto tako i kod nje u grupu me mora teta pustiti.

Danas kad sam dosla po nju je sama sjedila za stolom i listala slikovnicu.
Jucer isto tako sama,samo sto je jucer slagala puzzle.

Uopce ne kuzim kaj se desilo ovaj tjedan,ona mi nece nista reci nezna

Ali vidim da nije ko prije,prije uvijek kada sam dosla je bila sa tetom Gerti,a sada je uvijek sama Crying or Very sad
[Vrh] Go down
mucika macika
Osoblje foruma
mucika macika


Female
Broj postova : 494
Age : 46
Location : Zagreb
Registration date : 06.11.2007

Vrtic Empty
PostajNaslov: Re: Vrtic   Vrtic Emptypet stu 09, 2007 2:16 pm

Pina je napisao/la:
Danas kad sam dosla po nju je sama sjedila za stolom i listala slikovnicu.
Jucer isto tako sama,samo sto je jucer slagala puzzle.

Uopce ne kuzim kaj se desilo ovaj tjedan,ona mi nece nista reci nezna

Ali vidim da nije ko prije,prije uvijek kada sam dosla je bila sa tetom Gerti,a sada je uvijek sama Crying or Very sad

A jooj, micica pusa ...to zvuči tako tužno kad ovako kažeš, al da te utješim, nama su na sastanku rekli da je to najnormalnije.
Jedna mala je prva dva tjedna odbijala kolektiv. Stajala je po strani sama samcata u jednom kutu ili čak ispod stola gdje bi joj eventualno tete donijele neke igračke!
Jednostavno su ju pustile da sama dođe k sebi i sad je mala super!
To kako im dođe (kao i nama), koji put su raspoloženi za društvo, koji put više vole samoću!
Znaš i sama, kolikogod ju teta Gerti voljela, ima tamo još desetak, dvadesetak drugih patuljaka koji također zahtijevaju pažnju! sunny

Bit će to sve ok, samo se nemoj zaletiti s prebacivanjem u novi vrtić jer je to Lari pak novi šok! Pričekaj da vidiš kakvu će pjesmu tete pjevati kad dođete ti i TM zajedno na razgovor! bravo12

Nego, kako je prošlo danas? (nakon jučerašnjih turbulencija)
Do koliko će danas ostati?

Kod nas je danas nekakvo žbrlj vrijeme, kiša i tmurno sad11 , pa je valjda i to jedan od razloga što mi je i dijete žbrlj!
Sve je bilo ok, dok nismo došli u garderobu. Onda je počela kenjkati iako je danas bila stara teta. I uzela ju teta na ruke, al ona i dalje tuli.
Odo ja, one se sjele čitati knjigice i malo se smirila. Al vidjela sam da je još bilo par plačljivaca (koji su inače razigrani i vedri) u grupi! Valjda ih je vrijeme satrlo nezna


Zadnja promjena: ; pet stu 09, 2007 2:27 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vrtic Empty
PostajNaslov: Re: Vrtic   Vrtic Empty

[Vrh] Go down
 
Vrtic
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Obiteljski forum :: Djeca :: Razno-
Forum(o)Bir: