Obiteljski forum

Maleni kutak svemira u kojem možete podjeliti svoje nade strahove i snove među onima koji će vas shvatiti...

Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  CalendarCalendar  FAQFAQ  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  ČlanstvoČlanstvo  Korisničke grupeKorisničke grupe  Login  

Share | 

Kinderbet

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
M@rtina
Admin
Admin

Female
Broj postova : 534
Registration date : 25.10.2007

PostajNaslov: Kinderbet   čet stu 29, 2007 12:00 am

Imam problem...
Lora neće da spava u kinderbetu već samo samnom Embarassed
Već smo MM izbacile iz kreveta potpuno...
Čim zaspe tj kad malo učvrsti ja je premjestim u kinderbet al kako doji i zna se nekada probuditi po noći navikla je da spava samnom i sad čim skuži da je u kinderbetu odmah se ustaje i traži van. No No
[Vrh] Go down
Korisnički profil http://obitelj.forumotion.com
Alex
jaslice
jaslice

Broj postova : 183
Registration date : 04.11.2007

PostajNaslov: Re: Kinderbet   čet stu 29, 2007 3:49 am

Sta da ti kazem.

Moja kcerka uopste nije trazila da spava samnom, nego sam je ja sama prebacila s nepune 2 godine. Bila zima, ja radila, ona se otkrivala i nisam vise mogla nocu da ustajem da je pokrivam. MM smo izbacili. To bilo prije nekih 5 godina i dan danas je tako. Tata ima svoju sobu a nasa je djevojacka. Very Happy

Sada bi ona mozda i spavala sa sekom u sobi ali se ja bojim da mi se beba moze probuditi a da je ne cujem. Ipak te dvije sobe i nisu nesto blizu.

Vidis, u jednom trenutku olaksamo sebi a poslije shvatimo da smo si samo napravile problem.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Pina
Počasni član
Počasni član

Female
Broj postova : 545
Registration date : 26.10.2007

PostajNaslov: Re: Kinderbet   čet stu 29, 2007 10:58 am

Hm...moje cure nisu nikada spavale sa nama,niti jednu noc,od prvog dana spavaju u svojim krevetima.
Laru smo kada je bila stara 4 mj. premjestili u njenu sobu,a sada je u sobi sa Leonie. (Loenie je do prije par dana bila kod nas u sobi,ali uvijek u svom krevetu)

Obzirom na moje iskustvo sumnjam da ti mogu biti od pomoci.

Ali znam par cura koje je to isto mucilo.
One su to rijesile tako da su tokom popodnevnog spavanje stavljale bebe u kinderbed i malo po malo djeca bi se navikla nezna

Gdje Lora spava tokom dana?
[Vrh] Go down
Korisnički profil
M@rtina
Admin
Admin

Female
Broj postova : 534
Registration date : 25.10.2007

PostajNaslov: Re: Kinderbet   čet stu 29, 2007 10:40 pm

Pina je napisao/la:

Zaspe u krevetu a ja je onda prebacim u kinderbet

Počasni član
Počasni član

Female
Broj postova : 545
Registration date : 26.10.2007

PostajNaslov: Re: Kinderbet   čet stu 29, 2007 10:44 pm

M@rtina je napisao/la:
Pina je napisao/la:

Zaspe u krevetu a ja je onda prebacim u kinderbet

Pa probaj nekako da zaspi vec u kinderbedu,pa malo po moalo mozda se navikne nezna

Ja stvarno nemam nikakvog iskustva u tome ,ali vjerujem da ce se javiti mame koje imaju flower
[Vrh] Go down
Korisnički profil
mucika macika
Osoblje foruma

Female
Broj postova : 494
Registration date : 06.11.2007

PostajNaslov: Re: Kinderbet   pon pro 03, 2007 12:42 am

Ja kao i Pina nemam iskustva po tom pitanju jer je moja Lara od početka spavala u svom kinderbetu. Kad bi ju dojila (i to kratko vrijeme što bih dojila), to bi radila u svom krevetu ili negdje drugdje, a onda bi ju prebacila u kindić. Isto tako dok sam dojila nisam ju dojila svakih 15-20min kako npr. radi jedna moja znanica (ili kad mala zaplače,ona odmah cicu van,a ne mora značiti da je dijete gladno). U slučajevima takvih čestih podoja potpuno mi je jasno da je najlakše da dijete spava s mamom.
Jasno da je bilo plača i suza, al nismo popuštali i vrlo brzo je sve došlo na svoje!gore
Vjerujem da bi i kod vas vrlo brzo sve došlo na svoje kad bi bila doslijedna i ne reagirala na njen plač i negodovanje zbog toga što je u kindiću. Wink
Vjerujem da se samo treba odlučiti na taj korak i potpuno je ista procedura kao i kod svakog drugog odvikavanja (pelene, duda...). Samo treba biti uporan i nema druge! Barem ja tako mislim nezna

PostajNaslov: Re: Kinderbet   Today at 3:48 am

[Vrh] Go down

Kinderbet
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Nepromociva plahta
» Krevetić